Ostaa C0603C684K8PACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| lämpötila kerroin: | X5R |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Muut nimet: | 399-3116-2 C0603C684K8PAC C0603C684K8PAC7867 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C0603C684K8PACTU |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 0.68UF 10V X5R 0603 |
| kapasitanssi: | 0.68µF |