Ostaa C1206C560K2GACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Muut nimet: | C1206C560K2GAC C1206C560K2GAC7800 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C1206C560K2GACTU |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Low ESL |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 56pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 56PF 200V NP0 1206 |
| kapasitanssi: | 56pF |