Ostaa C300K1R2E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±10% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±400ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) |
| Sarja: | Corrib®280 |
| Resistance (ohmia): | 1.2 |
| Virta (wattia): | 300W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Tubular |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 400°C |
| Asennus Ominaisuus: | Brackets (not included) |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C300K1R2E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 1.2 OHM 10% 300W |