Ostaa C300KR12 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±10% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±400ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) |
| Sarja: | Corrib®280 |
| Resistance (ohmia): | 0.12 |
| Virta (wattia): | 300W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Tubular |
| Muut nimet: | Q1142069 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 400°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C300KR12 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 300W |