Ostaa CC453232-1R0KL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | CC453232 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 7.96MHz |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Muut nimet: | CC453232-1R0KLDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CC453232-1R0KL |
| induktanssi: | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 7.96MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 180MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1.05A 110 mOhm Max 1812 (4532 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 1UH 1.05A 110 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 110 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.05A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |