Ostaa CDNBS08-SLVU2.8-4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 2.8V (Max) |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 21V |
| Jännite - erittely (min): | 3V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 4 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 600W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | CDNBS08-SLVU2.8-4TR CDNBS08SLVU284 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CDNBS08-SLVU2.8-4 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 2.8VWM 21VC 8SOIC |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 30A (8/20µs) |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 6pF @ 1MHz |
| Sovellukset: | Ethernet |
| Email: | [email protected] |