Ostaa CGH60060D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 28V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 84V |
| transistori tyyppi: | HEMT |
| Toimittaja Device Package: | Die |
| Sarja: | GaN |
| Virta - Output: | 60W |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Die |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | CGH60060D |
| Saada: | 13dB |
| Taajuus: | 6GHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet HEMT 28V 400mA 6GHz 13dB 60W Die |
| Kuvaus: | RF MOSFET HEMT 28V DIE |
| Nykyinen arvostelu: | - |
| Nykyinen - Testi: | 400mA |
| Email: | [email protected] |