Ostaa CGHV1J070D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 40V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 100V |
| transistori tyyppi: | HEMT |
| Toimittaja Device Package: | Die |
| Sarja: | GaN |
| Virta - Output: | 70W |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Die |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | CGHV1J070D |
| Saada: | 17dB |
| Taajuus: | 18GHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet HEMT 40V 360mA 18GHz 17dB 70W Die |
| Kuvaus: | RF MOSFET HEMT 40V DIE |
| Nykyinen arvostelu: | - |
| Nykyinen - Testi: | 360mA |