Ostaa CTSLV315TG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer, Translator |
| Toimittaja Device Package: | 8-MSOP |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:2 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ulostulo: | LVDS, LVPECL |
| Muut nimet: | CTX1326TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | CTSLV315TG |
| panos: | Clock |
| Taajuus - Max: | 1.6GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer, Translator IC 1.6GHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Differential - Input: Tuotos: | No/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK BUFFER 1:2 1.6GHZ |
| Email: | [email protected] |