Ostaa CZRU52C20-HF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 20V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 900mV @ 10mA |
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | 0603/SOD-523F |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 150mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | CZRU52C20-HF |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 50 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 20V 150MW 0603 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 15V |