Ostaa DMN2004VK-7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1V @ 250µA |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SOT-563 |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 550 mOhm @ 540mA, 4.5V |
| Virta - Max: | 250mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-563, SOT-666 |
| Muut nimet: | DMN2004VK7 DMN2004VKDITR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DMN2004VK-7 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 150pF @ 16V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET tyyppi: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Ominaisuus: | Logic Level Gate |
| Laajennettu kuvaus: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 540mA 250mW Surface Mount SOT-563 |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 20V |
| Kuvaus: | MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-563 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 540mA |