Ostaa DRV8702DQRHBRQ1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 5.5 V ~ 45 V |
|---|---|
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | - |
| Muut nimet: | 296-46583-1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| input Frequency: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DRV8702DQRHBRQ1 |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | 0.8V, 1.5V |
| Syötetyyppi: | - |
| Porttityyppi: | N-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | Half-Bridge Gate Driver IC |
| Driven Configuration: | Half-Bridge |
| Kuvaus: | IC HALF-BRIDGE GATE DRVR 32VQFN |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | 240mA, 420mA |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |