Ostaa DS1856E-M50+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.85 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Lämpötilan kerroin (Typ): | ±50 ppm/°C |
| kynttilä: | Linear |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi): | - |
| Resistance (ohmia): | 50k |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 95°C |
| Niiden määrä: | 256 |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DS1856E-M50+ |
| liitäntä: | I²C |
| ominaisuudet: | Temperature Sensor |
| Laajennettu kuvaus: | Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP |