Ostaa DSTF40100C BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 750mV @ 20A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 100V |
| Toimittaja Device Package: | ITO-220AB |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Muut nimet: | DSTF40100C-ND F7457 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DSTF40100C |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 1 Pair Common Cathode |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1mA @ 100V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 20A |