Ostaa ECK-D3D101KBP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | Y5P (B) |
| Koko / Dimension: | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Sarja: | KBP |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | ECKD3D101KBP P4474A |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ECK-D3D101KBP |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| ominaisuudet: | High Voltage |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 100pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| Kuvaus: | CAP CER 100PF 2KV Y5P RADIAL |
| kapasitanssi: | 100pF |