Ostaa EEE-HC0J470R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, HC |
| ripple Current: | 46mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | EEEHC0J470R PCE3740TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | EEE-HC0J470R |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitanssi: | 47µF |