Ostaa EEF-SX0D271R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 2V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Sarja: | SP-Cap SX |
| Ripple Current - matala taajuus: | - |
| Ripple Current - korkea taajuus: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Muut nimet: | EEFSX0D271R PCE4280TR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | EEF-SX0D271R |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 270µF ±20% 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 9 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD |
| kapasitanssi: | 270µF |