Ostaa ELJ-DA390JF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | DA |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 21 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Muut nimet: | ELJDA390JF PCD2329TR |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan osanumero: | ELJ-DA390JF |
| induktanssi: | 39µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 2.52MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 11MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 39µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 5.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 39UH 110MA 5.2 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 5.2 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 110mA |