Ostaa ERO-S2PHF9760 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) |
| Sarja: | ERO |
| Resistance (ohmia): | 976 |
| Virta (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | EROS2PHF9760 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ERO-S2PHF9760 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 976 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film |
| Kuvaus: | RES 976 OHM 1/4W 1% AXIAL |