Ostaa ESD63M100 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 415V |
| Koko / Dimension: | 0.827" Dia x 1.398" L (21.00mm x 35.50mm) |
| Sarja: | ESD |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 12700 @ Unknown Test |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ESD63M100 |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE 63M100 415V AC INDUSTRIAL |
| Nykyinen arvostelu: | 63A |