Ostaa F40J4K0E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±260ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) |
| Sarja: | Stackohm® 250 |
| Resistance (ohmia): | 4k |
| Virta (wattia): | 40W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Flat Oval |
| Muut nimet: | OHF40J4K0E OHF40J4K0E-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 350°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | F40J4K0E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.563" (14.29mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 4K OHM 5% 40W |