Ostaa FPS2B-0R25F1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±25ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | D²PAK |
| Koko / Dimension: | 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm) |
| Sarja: | FPS |
| Resistance (ohmia): | 0.25 |
| Virta (wattia): | 15W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | FPS2-T2200.250TR FPS2-T2200.250TR-ND FPS2B-0R25F1TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 130°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FPS2B-0R25F1 |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.25 Ohm ±1% 15W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Metal Foil |
| Kuvaus: | RES SMD 0.25 OHM 1% 15W D2PAK |