Ostaa FWH-400A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 500V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 500V |
| Koko / Dimension: | 1.500" Dia x 4.340" L (38.10mm x 110.24mm) |
| Sarja: | FWH |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Muut nimet: | 283-4321 FWH-400A-ND |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 19200 |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FWH-400A |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CARTRIDGE 400A 500VAC/VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 400A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA AC, 50kA DC |
| Hyväksynnät: | CE, CSA, UR |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |