Ostaa GTCR38-151M-R20 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - DC Spark Over (Nim): | 150V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Sarja: | GT |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial Cylinder, 3 Lead |
| Muut nimet: | RF2392-000 |
| Napaluku: | 3 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | GTCR38-151M-R20 |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs): | 20000A (20kA) |
| Fail Short: | No |
| Laajennettu kuvaus: | Gas Discharge Tube 20000A (20kA) ±20% 3 Pole Through Hole |
| Kuvaus: | GDT 150V 20% 20KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |