Ostaa HCF4093YM013TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 14-SO |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100, 4000 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | 497-14376-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Tulojen määrä: | 2 |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL: | 130ns @ 15V, 50pF |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HCF4093YM013TR |
| Logic Type: | NAND Gate |
| Logic Level - Matala: | 0.9 V ~ 4 V |
| Logic Level - Korkea: | 3.6 V ~ 10.8 V |
| ominaisuudet: | Schmitt Trigger |
| Laajennettu kuvaus: | NAND Gate IC 4 Channel Schmitt Trigger 14-SO |
| Kuvaus: | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO |
| Nykyinen - Lepovirta (Max): | 20µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 6.8mA, 6.8mA |
| Email: | [email protected] |