Ostaa HM86-20035LFTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Koko / Dimension: | 0.563" L x 0.563" W (14.30mm x 14.30mm) |
| Sarja: | HM86 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Horizontal, 4 Flat Lead |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HM86-20035LFTR |
| Induktanssi @ Taajuus: | 34.9µH @ 100kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Suodatintyyppi: | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 34.9µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.7A DCR 4.63 mOhm |
| Kuvaus: | CMC 34.9UH 5.7A 2LN SMD |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 4.63 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 5.7A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |