Ostaa HP3-M-AC24V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 7.2 VAC |
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Nom |
| Sarja: | HP |
| Release Time: | 30ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 40°C |
| Toiminta-aika: | 30ms |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | HP3-M-AC24V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 10A |
| Yhteydenotto Material: | Silver (Ag) |
| Yhteydenottolomake: | 3PDT (3 Form C) |
| Coil Voltage: | 24VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | 3.1 VA |
| Coil Current: | 130mA |
| Email: | [email protected] |