Ostaa HPA00900AIDCNR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Input: | 0 V ~ 26 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-8 |
| Sarja: | - |
| Mittausmenetelmä: | High-Side |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-8 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HPA00900AIDCNR |
| toiminto: | Current Monitor |
| Laajennettu kuvaus: | Current Monitor Regulator High-Side 10mA SOT-23-8 |
| Kuvaus: | IC CURR/PWR MONITOR 1% SOT23-8 |
| Nykyinen - Tuotos: | 10mA |
| tarkkuus: | ±1% |
| Email: | [email protected] |