Ostaa ICM7212AIQH+D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 44-LCC (J-Lead) |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ICM7212AIQH+D |
| liitäntä: | BCD |
| näytön tyyppi: | LED |
| Numeroita tai merkkejä: | 4 Digits |
| Kuvaus: | IC DECODR/DVR LED 4DIGIT 44-PLCC |
| Nykyinen - Supply: | 200mA |
| kokoonpano: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |