Ostaa IDSR045.T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 600V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm) |
| Sarja: | POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR |
| Vasteaika: | Slow |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Alarm Indicating |
| Muut nimet: | IDSR045 IDSR45 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | IDSR045.T |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | Indicating |
| Kuvaus: | FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 45A |
| luokka: | RK5 |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA AC, 20kA DC |
| Hyväksynnät: | CE, CSA, UL |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |