Ostaa IH5047CPE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | - |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | ±4.5 V ~ 18 V |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 400ns, 200ns |
| Vaihtokytkentä: | 4PST - NO |
| Toimittaja Device Package: | 16-PDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 80 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 4:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | IH5047CPE |
| Laajennettu kuvaus: | 1 Circuit IC Switch 4:1 80 Ohm 16-PDIP |
| Kuvaus: | IC SWITCH SPST 16DIP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 5nA |
| ylikuuluminen: | - |
| Lataa injektio: | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 5 Ohm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | - |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |