Ostaa ISL28107FRTZ-T7A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 40 V, ±2.25 V ~ 20 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 10µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN (3x3) |
| Muutosnopeus: | 0.32 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Muut nimet: | ISL28107FRTZ-T7A-ND ISL28107FRTZT7A |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL28107FRTZ-T7A |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 1MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-TDFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 1MHZ 8TDFN |
| Nykyinen - Supply: | 210µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 40mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 15pA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |