Ostaa ISL43L122IR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 25ns, 25ns |
| Vaihtokytkentä: | SPST - NO/NC |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 250 mOhm |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ISL43L122IR |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Circuit IC Switch 1:1 250 mOhm 8-TDFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC SWITCH DUAL SPST 8TDFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 3nA |
| ylikuuluminen: | -94dB @ 100kHz |
| Lataa injektio: | -125pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 5 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 182pF, 182pF |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |