Ostaa ISL43L410IRZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 20ns, 12ns |
| Vaihtokytkentä: | DPDT |
| Toimittaja Device Package: | 10-TDFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 400 mOhm |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | ISL43L410IRZ |
| Laajennettu kuvaus: | 1 Circuit IC Switch 2:2 400 mOhm 10-TDFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC SWITCH DPDT 10TDFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 2nA |
| ylikuuluminen: | -95dB @ 100kHz |
| Lataa injektio: | 95pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 30 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 115pF |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |