Ostaa ISL54000IRTZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class AB |
| Toimittaja Device Package: | 20-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 2-Channel (Stereo) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 1.23W x 2 @ 8 Ohm |
| Valmistajan osanumero: | ISL54000IRTZ |
| ominaisuudet: | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 20-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO PWR 1.23W AB 20TQFN |
| Email: | [email protected] |