Ostaa ISL62882CIRTZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.75 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 5 V ~ 25 V |
| Toimittaja Device Package: | 48-TQFN (6x6) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 100°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL62882CIRTZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, Intel IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 48-TQFN (6x6) |
| Kuvaus: | IC REG PWM 2PHASE BUCK 40TQFN |
| Sovellukset: | Converter, Intel IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |