Ostaa ISL83086EIUZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 10-MSOP |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 20mV |
| protokolla: | RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 1/1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ISL83086EIUZ |
| Laajennettu kuvaus: | 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 10-MSOP |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC TXRX RS422/485 10MBPS 10MSOP |
| Datanopeus: | 10Mbps |
| Email: | [email protected] |