Ostaa JAN1N2970RB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 6.8V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.5V @ 2A |
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | DO-213AA (DO-4) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/124 |
| Virta - Max: | 10W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Muut nimet: | 1086-15646 1086-15646-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N2970RB |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 1.2 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 10W ±5% Stud Mount DO-213AA (DO-4) |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 150µA @ 5.2V |
| Email: | [email protected] |