Ostaa JAN1N6391 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 680mV @ 50A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 45V |
| Toimittaja Device Package: | DO-203AA (DO-4) |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/553 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Muut nimet: | 1086-15967 1086-15967-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Chassis, Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N6391 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 45V 22.5A Chassis, Stud Mount DO-203AA (DO-4) |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 45V 22.5A DO203AA |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1.5mA @ 45V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 22.5A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 2000pF @ 5V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |