Ostaa JAN1N6640US BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1V @ 300mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 50V |
| Toimittaja Device Package: | D-5B |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/609 |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 4ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | SQ-MELF, B |
| Muut nimet: | 1086-20014 1086-20014-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N6640US |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 50V 300mA Surface Mount D-5B |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 50V 300MA B-MELF |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 50V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 300mA |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |