Ostaa JANS2N2222AUBC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 50mA, 500mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | 3-SMD |
| Sarja: | * |
| Virta - Max: | 500mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 3-SMD, No Lead |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JANS2N2222AUBC |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 800mA 500mW Surface Mount 3-SMD |
| Kuvaus: | NPN TRANSISTOR |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 10µA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 800mA |
| Email: | [email protected] |