Ostaa JANS2N5416U4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2V @ 5mA, 50mA |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | U4 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/485 |
| Virta - Max: | 1W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 3-SMD, No Lead |
| Muut nimet: | 1086-16148 1086-16148-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANS2N5416U4 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 300V 1A 1W Surface Mount U4 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 300V 1A |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 50mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |