Ostaa JANS2N6251T1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 350V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 1.67A, 10A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-254AA |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/510 |
| Virta - Max: | 6W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Muut nimet: | 1086-16191 1086-16191-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANS2N6251T1 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 10A 6W Through Hole TO-254AA |
| Kuvaus: | TRANS NPN 350V 10A TO-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 6 @ 10A, 3V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 10A |
| Email: | [email protected] |