Ostaa JANTX1N3890 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.5V @ 20A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 100V |
| Toimittaja Device Package: | DO-203AA |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/304 |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 200ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Muut nimet: | 1086-15304-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTX1N3890 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 100V 12A Stud Mount DO-203AA |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 100V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 12A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 115pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |