Ostaa JANTX2N4854 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 400mV @ 15mA, 150mA |
| transistori tyyppi: | NPN, PNP |
| Toimittaja Device Package: | TO-78-6 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/421 |
| Virta - Max: | 600mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-78-6 Metal Can |
| Muut nimet: | 1086-1077 1086-1077-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTX2N4854 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 40V 600mA 600mW Through Hole TO-78-6 |
| Kuvaus: | TRANS NPN/PNP 40V 0.6A TO78 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 150mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 10µA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 600mA |
| Email: | [email protected] |