Ostaa JANTX2N4856UB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Cutoff (VGS off) @ Id: | 10V @ 500pA |
|---|---|
| Jännite - Breakdown (V (BR) GSS): | 40V |
| Toimittaja Device Package: | UB |
| Sarja: | - |
| Resistance - RDS (On): | 25 Ohm |
| Virta - Max: | 360mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 3-SMD, No Lead |
| Muut nimet: | 1088-1018 1088-1018-MIL |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTX2N4856UB |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 18pF @ 10V (VGS) |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| Laajennettu kuvaus: | JFET N-Channel 175mA @ 15V 360mW Surface Mount UB |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 40V |
| Kuvaus: | JFET N-CH 40V 0.36W SMD |
| Nykyinen - Drain (IDSs) @ Vds (Vgs = 0): | 175mA @ 15V |
| Email: | [email protected] |