Ostaa JANTXV2N6764 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-3 |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/543 |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 65 mOhm @ 38A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 4W (Ta), 150W (Tc) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-204AE |
| Muut nimet: | JANTXV2N6764-MIL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | JANTXV2N6764 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 125nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 100V 38A (Tc) 4W (Ta), 150W (Tc) Through Hole TO-3 |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 100V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 100V 38A |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 38A (Tc) |
| Email: | [email protected] |