Ostaa JW1FSN-DC5V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 3.5 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 0.5 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Sarja: | JW |
| Release Time: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tray |
| Muut nimet: | 255-1113 JW1FEN-DC5V JW1FSNDC5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 60°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JW1FSN-DC5V |
| ominaisuudet: | Sealed - Fully |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 5VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V |
| Ota Arvostelu (Current): | 10A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Yhteydenottolomake: | SPDT (1 Form C) |
| Coil Voltage: | 5VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 47 Ohms |
| Coil Virta: | 530 mW |
| Coil Current: | 106mA |
| Email: | [email protected] |