Ostaa KBP04G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Peak Reverse (Max): | 400V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.1V @ 1.5A |
| teknologia: | Standard |
| Toimittaja Device Package: | KBP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 4-SIP, KBP |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | KBP04G |
| Laajennettu kuvaus: | Bridge Rectifier Single Phase 400V 1.5A Through Hole KBP |
| diodi Tyyppi: | Single Phase |
| Kuvaus: | RECT BRIDGE GPP 400V 1.5A KBP |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5µA @ 400V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |