Ostaa L12J180E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±260ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) |
| Sarja: | 270 |
| Resistance (ohmia): | 180 |
| Virta (wattia): | 12W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Tubular |
| Muut nimet: | OHL12J180E OHL12J180E-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 350°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | L12J180E |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 180 OHM 5% 12W |